ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

Jeżeli dzień przed lub nawet w dniu sesji zaobserwujecie u siebie lub u dziecka jakiekolwiek objawy przeziębienia, prosimy o informację i przełożenie terminu sesji.

• Nasze spotkanie zaczynamy od obowiązkowego zdezynfekowania rąk.

• W tym roku, po każdej sesji dajemy sobie 30 minut na przygotowanie studia do kolejnej sesji.

• Po każdej sesji pomieszczenie jest wietrzone oraz dezynfekujemy klamki i gadżety - ta abyście się czuli u nas komfortowo. 

• Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnej sesji w tygodniu, zachęcamy do nieodkładania sesji na ostatnią chwilę
   (końcówka listopada- początek grudnia, gdyż wtedy jest największe zainteresowanie terminami).

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dla kogo przeznaczona jest sesja?

 

Zapraszamy na sesję maluchy, które same już trzymają główkę (nie robimy sesji noworodkowych w tym czasie), nie ma górnej granicy wieku dziecka. Robimy też kilka ujęć z rodzicami.

 

Jak wygląda taka sesja?

 

W trakcie naszego spotkania robimy zdjęcia portretowe dzieci oraz kilka zdjęć rodzinnych.

Nie robimy sesji ze zwierzętami. Sesja trwa maksymalnie 50 min. 

(Łącznie z przybyciem, rozebraniem z kurtek oraz wyjściem - polecamy przybyć na sesję już ubrani w stylizację na sesję)

W tym czasie musimy tę sesję wykonać - potem musimy mieć czas na przygotowanie i zdezynfekowanie studia przed kolejną sesją.

Sesja jest dość dynamiczna, często zmieniamy pozycje, akcesoria:)

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja odbywa się w domowym studiu, w zabytkowej kamienicy na Woli w Warszawie.

Co w przypadku, gdy się spóźnimy lub będziemy wcześniej, czy możemy poczekać w studiu?

 

Jesteśmy umówieni na konkretną godzinę. Sesje trwają max 50 minut, dlatego bardzo prosimy o punktualność. Spóźnienie oznacza krótszą sesję i ryzyko nie zrealizowania całego planu zdjęciowego :( Weźcie proszę zapas czasu na znalezienie miejsca do parkowania i spokojne dotarcie do studia.

W tygodniu jest to strefa płatnego parkowania. Prosimy też o nie pojawianie się wcześniej niż wyznaczona godzina bez konsultacji z nami

(nie mamy poczekalni).

Jak się ubrać?

Sprawdzą się stroje w kolorystyce: świątecznej :) Nie będą pasować kolory krzykliwe- np. neonowe, różowe, sukienki w kwiaty.

Prosimy w miarę możliwości o przyjazd gotowi w pierwszej stylizacji do zdjęć, tak, aby uniknąć zbędnego przebierania po wejściu do studia

(co często wpływa też na nastrój dzieci). Chcemy abyście mieli dużo czasu na zdjęcia i wiele ujęć. Oczywiście, możecie zabrać więcej stylizacji dla dzieci i przebierać w kolejne stylizacje w trakcie sesji - jeżeli czas pozwoli. Sprawdzają się dwie stylizacje.

Dla maluszków z pieluchą prosimy o przygotowanie takiego ubranka, aby zakryło pieluszkę w podczas siedzenia. Pieluszka nie wygląda na zdjęciach estetycznie.

Prosimy o zdjęcie butów do sesji.

Ile osób może być na sesji w studiu ?

Sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny (max 5 osób- rodzice i trójka dzieci). Pojawienie się większej ilości osób spowoduje, że w studiu będzie bardzo ciasno i niekomfortowo. Prosimy zatem, aby w studiu byli tylko rodzice z dziećmi biorący udział w sesji zdjęciowej. Nie ma też możliwości połączenia sesji dwóch rodzin.

Co mamy zabrać ze sobą?

Zabierzcie zabawki lub akcesoria- jedną/ dwie zabawki, które przydadzą się do rozbawienia i zaktywizowania maluchów. Prosimy w miarę możliwości o nie jedzenie w trakcie sesji ( ciastek, chrupek, czekolady(szczególnie!).

Jak się przygotować do sesji?

 

Prosimy o zaplanowanie tego dnia, tak aby dzieci były wypoczęte, np. po drzemce - w najlepszym momencie dnia, aby miały dobry nastrój.

Za bezpieczeństwo dzieci w trakcie sesji oraz zniszczone dekoracje odpowiadają rodzice. Bardzo prosimy o reagowanie, gdy dziecko będzie niszczyło scenkę lub rzucało przedmiotami. Są elementy plastikowe, drewniane, ale też szklane. Prosimy zatem o szczególną uwagę.