top of page

W tym roku oferujemy dwa pakiety na sesje świąteczne. Na pakiet należy zdecydować się najpóźniej tuż po zakończeniu sesji w studiu. Na etapie wyboru zdjęć z sesji nie ma możliwości już dopłaty do innego pakietu, można dokupić dodatkowe ujęcia wg. cennika.

 

Czy możemy dostać wszystkie zdjęcia nieobrobione? 

Nie przekazujemy nieobrobionych zdjęć w formacie RAW. 

Podczas sesji prosimy o nie robienie zdjęć telefonami komórkowymi.

 

Dla kogo przeznaczona jest sesja?

Zapraszamy na sesję maluchy, które same już stabilnie i pewnie trzymają główkę (nie robimy typowych sesji noworodkowych w studiu- zdjęcia z noworodkami robimy tylko u rodziców na rękach), nie ma górnej granicy wieku dziecka. Robimy też ujęcia z rodzicami. Sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice+dzieci). Nie łączymy sesji dwóch rodzin. 

 

W jaki sposób wybieramy zdjęcia po sesji?

Podczas sesji realizujemy cały plan zdjęciowy, w wyniku którego finalnie wychodzi ok. 30-70 ujęć (w zależności od ilości osób w rodzinie), z tej puli to rodzice wybierają zdjęcia.

Zdjęcia do wyboru ze znakiem wodnym przesyłamy w ciągu 4-5 dni. Zdjęcia te są już po wstępnej obróbce kolorystycznej, ale bez retuszów twarzy. 

Wybrane zdjęcia poddajemy dalszej obróbce. 

Gotowe zdjęcia otrzymujecie w ciągu kolejnych 4-6 dni.

 

Co tak naprawdę wchodzi w cenę sesji?

Miejcie na uwadze to, że te piękne zdjęcia, które otrzymacie po sesji są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, a też pracy na bardzo drogim sprzęcie fotograficznym i oświetleniowym. Podczas sesji zawsze pracujemy we dwoje. Nasza praca nie kończy się tylko w studiu, ale wymaga wielu godzin na dalszą obróbkę w programie graficznym. Staramy się, abyście dostali swoje zdjęcia jak najszybciej. 

 

UWAGA! Każde wejście do studia i rozpoczęcie sesji, niezależnie od zmian humoru dziecka w trakcie sesji i tego czy uda się zrobić zadowalające Was zdjęcia- oznacza opłatę za sesję wg wybranego pakietu. 

 

 

Co obejmuje obróbka i retusz zdjęć? 

Przede wszystkim jest to nasza autorska obróbka kolorystyczna, która dla każdego Klienta jest taka sama. Retuszowi podlegają niedoskonałości skórne, delikatne zmarszczki, np zadrapania na twarzach dzieci. Nie odchudzamy, nie odmładzamy osób na zdjęciach, nie robimy ingerencji graficznych. Bardziej zaawansowany retusz jest wyceniany u grafika indywidualnie. Decydując się na sesję u nas- akceptujecie styl naszych zdjęć i ich obróbkę. 

 

Gdzie odbywa się sesja? 

Sesja odbywa się w studiu, w zabytkowej kamienicy na Woli w Warszawie. 

 

Ile osób może być na sesji w studiu?

Sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny (max 6 osób- rodzice i czwórka dzieci). Prosimy zatem, aby w studiu byli tylko rodzice z dziećmi biorący udział w sesji zdjęciowej. Nie ma też możliwości połączenia sesji dwóch rodzin. My podczas sesji pracujemy we dwoje. 

 

Jak wygląda taka sesja? 

W trakcie naszego spotkania robimy zdjęcia dzieci oraz ujęcia rodzinne.

Nie robimy sesji ze zwierzętami. Sesja trwa maksymalnie 40 min. (łącznie z przybyciem, rozebraniem z kurtek oraz wyjściem - polecamy przybyć na sesję już ubrani w stylizację na sesję).

W tym czasie musimy tę sesję wykonać - potem musimy mieć czas na przygotowanie studia przed kolejną sesją. Sesja jest dość dynamiczna, często zmieniamy pozycje, akcesoria:)

 

Co w przypadku, gdy się spóźnimy lub będziemy wcześniej, czy możemy poczekać w studio? 

Jesteśmy umówieni na konkretną godzinę. Sesje trwają max 40 minut, dlatego bardzo prosimy o punktualność. Spóźnienie oznacza krótszą sesję i ryzyko nie zrealizowania całego planu zdjęciowego :( Weźcie proszę zapas czasu na znalezienie miejsca do parkowania i spokojne dotarcie do studia.

W tygodniu jest to strefa płatnego parkowania. Prosimy też o nie pojawianie się wcześniej niż wyznaczona godzina bez konsultacji z nami (nie mamy poczekalni).

 

Jak się ubrać?

Sprawdzą się stroje w kolorystyce: świątecznej tzn. czerwienie, granaty, białe koszule, sweterki świąteczne, ciemna zieleń itp.  Nie będą pasować kolory krzykliwe- np. neonowe, różowe, sukienki letnie w kwiaty, wzorzyste stylizacje. Unikamy jeansów, sportowych ubrań i białych sportowych skarpet. Zdjęcia robimy bez butów.

Prosimy w miarę możliwości o przyjazd gotowi w pierwszej stylizacji do zdjęć, tak, aby uniknąć zbędnego przebierania po wejściu do studia (co często wpływa też na nastrój dzieci). 

Sprawdzają się dwie stylizacje dla dzieci. Zwróćcie uwagę na stylizacje dla dziewczynek , aby nie były za krótkie- tak żeby np na rowerku, autku nie było widać bielizny podczas kiedy dziecko się rusza i kręci. 

Dla maluszków z pieluchą prosimy o przygotowanie takiego ubranka, aby zakryło pieluszkę podczas siedzenia. 

 

Jaka jest rola rodziców podczas sesji?

Przepisem na udaną sesję jest współpraca rodziców z fotografem, to rodzice najlepiej znają swoje dzieci:)  My aktywnie pracujemy z Waszymi maluchami, ale bez Was nie damy rady. U nas rodzice nie siedzą na kanapie- tylko aktywnie biorą udział w sesji . Zastrzegamy, że mimo starań naszych i rodziców czasem zdarzają się dzieci, które na sesji grymaszą i się nie uśmiechają. Pamiętajcie jednak, że są to tylko dzieci i nawet zdjęcia z lekkim grymasem są super pamiątką.

 

Co mamy zabrać ze sobą?

Zabierzcie jedną/ dwie zabawki, które przydadzą się do rozbawienia i zaktywizowania maluchów. Prosimy o nie jedzenie w trakcie sesji (ciastek, chrupek, czekolady(szczególnie!) 

 

Prosimy o zaplanowanie tego dnia, tak aby dzieci były wypoczęte, np. po drzemce - w najlepszym momencie dnia, aby miały dobry nastrój.

 

Za bezpieczeństwo dzieci w trakcie sesji oraz zniszczone dekoracje odpowiadają rodzice. Bardzo prosimy o reagowanie, gdy dziecko będzie niszczyło scenkę lub rzucało przedmiotami. Są elementy plastikowe, drewniane, ale też szklane. Prosimy zatem o szczególną uwagę.

 

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania i zmiany terminu sesji w przypadku naszego zachorowania. 

 

Kontaktujemy się z Wami na kilka dni przed sesją w celu jej potwierdzenia. Brak kontaktu ze strony rodziców, nie odpisywanie na wiadomość na dobę przed sesją - skutkuje jej odwołaniem. 

bottom of page