top of page

Co robimy?

Zajmujemy się sesjami z wielkich wydarzeń w Waszym życiu, takich jak śluby, chrzciny, urodziny. Fotografujemy również w mniejszym gronie. Jeśli macie ochotę na sesję indywidulaną, ciążową, rodzinną lub dziecięcą. To chodźcie! Mamy wszelkie potrzebne artefakty, aby zamienić świat na zdjęciu w taki jak sobie wymarzycie. Możemy też wybrać się w plener, jedyną granicą jest tu nasza wyobraźnia.

Jak przygotować się do sesji?

W zależności od tego jaka jest to sesja, przygotowania są inne, ale nie jest to nic skomplikowanego.

 

Śluby:

Nasz wspólny dzień zdjęciowy zaczynamy zazwyczaj od Waszych przygotowań. Najlepiej zaplanować je w jasnych przestronnych pomieszczeniach z dużą ilością naturalnego światła. Następnie wybieramy się z Wami na ceremonię oraz przyjęcie. Jeśli okoliczności sprzyjają, możemy skorzystać z okazji i wybrać się na szybkie zdjęcia w plenerze.

Plener:

Warto pomyśleć o wcześniejszych przygotowaniach, zadbać o profesjonalny makijaż i fryzurę i co ważne, należy się wyspać! Taka sesja trwa ok 3-4 godzin, nie musimy ograniczać się do jednej lokalizacji, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Sesje rodzinne, dziecięce:

Ubierzcie się wygodnie- sprawdzają się jasne stylizację zarówno na sesjach plenerowych, u  Was w domu jak i w studiu ( o tym piszemy w zakładce More-Sesje Info). Jeśli pracujemy z dzieckiem, ustalmy taką godzinę, aby dziecko było wypoczęte i w dobrym humorze :) 

Wasze pytania

1. Jaka jest ilość zdjęć w formie cyfrowej z reportażu ślubnego?

W zależności od wybranego pakietu otrzymujecie od 100 do 500 obrobionych zdjęć na pendrive oraz link dla gości do pobrania zdjęć w mniejszej rozdzielczości.

 

2. Jak długo fotograf jest z nami w dniu ślubu ?

W zależności od wybranego pakietu. Zwykle jest to ok 12 godzin. Reportaż kończymy o godzinie 1:00

 

3. Ilu jest fotografów?

W dniu ślubu pracuje 1 fotograf

 

4. Skąd jesteśmy ?

Mieszkamy w Warszawie, ale pracujemy na terenie całego kraju.

 

5. Jaki koszt dojazdu jeśli ślub odbywa się poza Warszawą?

W promieniu 10 km od Dworca Wileńskiego w Warszawie dojazd jest w cenie. Powyżej tej odległości - 1zł/km ( w obie strony).

 

6. Od czego zacząć?

Jeśli spodobał się Wam nasz styl pracy- napiszcie do Nas :) Zaproponujemy spotkanie przy kawie, gdzie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pokażemy nasze realizacje.

 

7. Czy oddajecie surowe pliki bez obróbki?

Oddajemy tylko i wyłącznie obrobione zdjęcia.

 

8. Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Jest to od 3 -5 tygodni.

Jeśli macie więcej pytań piszcie śmiało!

bottom of page